Řada GINSENG pro unavenou pleť 35+

Kompletní péče o pleť

Každá péče o pleť by měla obsahovat čištění, výživu a hydrataci. Složení kosmetiky pak určuje, na jakou pleť je vhodná.

Ženšenová (ginseng) řada je vhodná pro pokožku 30+, která má sklony k problematičnosti, působí unaveně, bez lesku a je suchá.

Náš pocit z této řady

Naprosto bezkonkurenčně voní a body lotion aplikovaný na dekolt může být skoro místo parfému, pokud jste zvyklí na jemné přírodní vůně. Vůni dělá esenciální olej z meduňky a šalvěje, takže zklidňuje i psychiku. Hodně je tam cítit i lípa. Krém aplikovaný ráno byl trochu moc hutný, pleť po něm chvíli působí mastně, je tedy lepší použít pleťové mléko, hlavně pokud aplikujete hned make-up. Večer je naopak krém úplně pecka. Skoro se vpije a na noc je dokonalý. Celkově je složení této řady určeno pro sušší pleť se sklonem k prvním vráskám.

Kroky při péči

  1. Cleanser (čistič) je lehce krémový. Ač obsahuje deriváty alkoholu, tak ani trochu nevysušuje.
  2. Tonic (tonikum) je možné používat také jako čistíč. Stříknete jej na vatový tampón a použijete jako běžnou pleťovou vodu. Je však mnohem lepší jej použít po čištění clenserem, a to tak , že jej nastříkáte na pleť a jemnými klepavými pohyby vpravíte do pokožky. Je to dokonalá výživa a rozjasnění. Také jej můžete použít kdykoliv v průběhu dne jako osvěžení. Hlavně v letních slunných dnech jej oceníte.
  3. Face lotion (pleťové mléko) použijte, pokuď nemáte úplně suchou pleť. Není tak hutné jako krém, ale zase ráno pod makeup je možná více fresh, protože pleť po něm není tolik mastná. Mnohem rychleji se vstřebá. Takže ideální použití je ráno pleťové mléko a na noc hutnější krém.
  4. Cream (krém) je hutný a je to výživová pecka. I úplně vysušenou šupinatou pleť okamžitě zhydratuje a máte pocit intenzivního kosmetického ošetření. Celkově krémy kosmetiky Martina Gebhardt jsou pro nás top.
 
ProduktyŘada GINSENG
Ginseng cleanser
Sleva 20%

Ženšenové čistící mléko 150 ml

Balení: 150 ml
Výrobce: Martina Gebhardt
Suchá pokožka - akné - rozjasnění   Minimální...
Původní cena: 535 Kč
428 Kč
Koupit
ženšenové tonikum martina gebhardt

Ženšenové tonikum 100 ml

Balení: 150 ml
Výrobce: Martina Gebhardt
Suchá pokožka - akné - okamžité osvěžení
415 Kč
Koupit
Martina Gebhardt face lotion

Ženšenové pleťové mléko 100 ml

Balení: 100 ml
Výrobce: Martina Gebhardt
Suchá pokožka - akné - výživa
710 Kč
Koupit
Ginseng cream 50 ml - Ženšenový krém

Ženšenový krém 50 ml

Balení: 50 ml
Výrobce: Martina Gebhardt
Suchá pokožka - akné - výživa
595 Kč
Koupit
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.