Mrkněte na produkty, na které nedá dopustit Terka

Možná jste si všimli, že u některých produktů na eshopu jsou štítky - DOPORUČUJEME - sami používáme - tak jsme k tomu připravili krátký seriál s celým naším týmem, abychom vám k nim řekli více. Proč je máme rádi a kdy nám pomáhají.
 

Toto jsou 3 tipy od Terky.

 

Nápoj nebeské víly

Tahle kouzelná směs je už podle názvu ideální pomocník pro všechny (nejen) ženy. Potřebovala jsem trochu „srovnat“ svoje hormony a Nápoj nebeské víly mi v tom dost pomohl. Hodí se i třeba jako doplněk k antikoncepci, protože ta s naším tělem dělá fakt hodně velké "divy" a nápoj celkem dobře minimalizuje všechny její nežádoucí účinky. A tak celkově podporuje hormonální rovnováhu – zejména díky obsahu divokého jamu, kterému se přezdívá „přírodní progesteron“.
terka

Tulsi Brahmi

Jsem ulítlá na sypané čaje a tahle indická směs Tulsi Brahmi je můj velký oblíbenec. Základem je bazalka posvátná a bylinka zvaná Brahmi. Kromě toho, že chutná fakt skvěle, tak navíc podporuje kognitivní funkce a zlepšuje soustředění a paměť. Taky je to takový balzám na nervy. Při zkouškovém k nezaplacení.

Henna VOONO

Třetí produkt, na který nedám dopustit, je přírodní barva na vlasy od Voono. Hennou si barvím vlasy už několik let, odstíny občas střídám, ale držím se těch hnědých. Nejenže na vlasech vypadá přirozeně, ale navíc oproti těm chemickým barvám vlasy vyživuje. Pomáhá na roztřepené konečky, hydratuje a působí i proti lupům. Voono se navíc celkem dobře nanáší a výsledek je opravdu hezký.
ProduktyZ naší nabídky
Nápoj nebeské víly

Nápoj nebeské víly 100g (888)

Balení: 100 g
Výrobce: TČM Herbs
Menopauza - žena - menstruace.
400 Kč
Koupit
Tulsi brahmi sypaný 50g

Tulsi Brahmi čaj 50g - sypaný

Balení: 50 g
Výrobce: Organic India
Čaj z bylinek Tulsi a Brahmi....
135 Kč
Koupit
Henna light brown - přírodní barva na vlasy 100g

Henna light brown - přírodní barva na vlasy 100g

Balení: 100g
Výrobce: Voono
Není snad přirozenější barvy než medové...
259 Kč
Koupit
Tulsi brahmi

Tulsi Brahmi čaj 25 sáčků

Balení: 25 sáčků
Výrobce: Organic India
Úleva od stresu - cévy - antioxidant
135 Kč
Koupit
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.