Kontakty na kterých nás zastihnete

Dáša

Chcete-li zjistit stav Vaší objednávky nebo objednat po telefonu, zkontaktujte Dášu.

MVDr. Dagmar Földesová
Mobil 724 326 235
Volat můžete PO - PÁ 9 - 17 hod. 
Kdybychom vám telefon nebrali, můžeme mít plnou prodejnu a telefon nelze vzít. Zkuste zavolat později nebo vydržte a my vám zavoláme zpět.
Když použijte tyto kontakty, voláte do Hradce Králové.
Otevírací doba prodejny je PO - PA (vice ZDE).
 
Martin

Potřebujete-li se dovolat do výdejního místa v Brně nebo řešit nějaké marketingové aktivity, zkontaktujte Martina.

Martin Tomek
Mobil 774 406 311
Volat můžete každý den v čase 9 - 18 hodin.
Výdejní místo BRNO je otevřeno PO - ST (více ZDE).

DŮLEŽITÉ: Čtěte ZDE.

 
Jana

Potřebujete-li poradit s výběrem produktů nebo něco zkonzultovat, zkontaktujte Janu

Mobil 724 154 377 
 
 
Chcete-li něco zkonzultovat osobně, zastihnete mě nejčastěji v prodejně v Hradci Králové. Vždy je ale lepší si dopředu zavolat.
Spolecna

O nás

"Pro své zdraví toho sami můžeme udělat mnohem více, než náš lékař."
Tato slova se stala mottem našeho obchodu prirodnilekarna.cz, který je “na síti” již od roku 2002.
 
Přírodní lékárna není jen eshop
Od roku 2002 prošel obchod mnoha změnami a stále se vyvíjí. Snažíme se vytvářet prostor, kde můžete nakupovat, ale zároveň se ve svém zdravotním problému zorientovat. Sice nám to trochu komplikují různá úřední nařízení (např. nařízení EU o zdravotních a výživových tvrzeních), nicméně se nevzdáváme a stále hledáme cesty, jak k vám dostat co nejvíce informací na vaší cestě k uzdravení.
 
Produkty se obchodu se snažíme vybírat na základě zkušeností, ale i intuice. Preferujeme české výrobce, což ne vždy jde. Kvalitní produkty východní medicíny se dováží, to však ještě neznamená, že jsou špatné. Při výběru nás nezajímá značka ani reklama v televizi. Zajímá nás kdo za produkty stojí, jakou dává do podnikání energii, jaký je zdroj surovin, složení přidatných látek atd. Zároveň máme svoji vlastní značku, abych si všechny výše uvedené aspekty mohli kontrolovat. Tak vznikla SIBYL.
 
Kde vidíme firmu v budoucnosti?
Uvidíme, co nám život přinese. Necháme tomu volný průběh. Takto vlastně funguje celé naše podnikání. Jdeme cestou, která se nám otevírá a netlačíme na vrata, která se zavřela.
Od září 2019 jsme otevřeli novou a mnohem větší prodejnu v Hradci Králové. V nových prostorách je nyní dostatek místa pro všechen náš sortiment a zároveň nám dovoluje sortiment rozšiřovat. A to zejména o kvalitní přírodní kosmetiku. Proto se za námi určitě zastavte.
Naší nejbližší vizí je otevřít další prodejnu v Brně, kde je zatím pouze odběrné místo eshopu. Pracovat na Sibyl a stále tak nějak rozšiřovat povědomí o bylinách a celostní medicíně. 
 
Nejdůležitější je, aby nás to stále bavilo.
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.