Kontakty na kterých nás zastihnete

O nás

"Pro své zdraví toho sami můžeme udělat mnohem více, než náš lékař."

Tato slova se stala mottem našeho obchodu prirodnilekarna.cz, který je “na síti” již od roku 2002.
 
Přírodní lékárna není jen eshop
Od roku 2002 prošel obchod mnoha změnami a stále se vyvíjí. Snažíme se vytvářet prostor, kde můžete nakupovat, ale zároveň se ve svém zdravotním problému zorientovat. Sice nám to trochu komplikují různá úřední nařízení (např. nařízení EU o zdravotních a výživových tvrzeních), nicméně se nevzdáváme a stále hledáme cesty, jak k vám dostat co nejvíce informací na vaší cestě k uzdravení.
 

Kdo tedy pro vás ten prostor míchá?

Lenka

Chcete-li zjistit stav své objednávky, objednat po telefonu či emailu nebo zjistit dostupnost produktu, zkontaktujte Lenku.

Mobil 724 326 235 (PO - PÁ 8,30 - 16 hod)
 
Lenka má na starosti komplet expedici. Stará se o přijetí objednávek, jejich zpracování a balení. Jak to funguje? Vaše objednávka jí příjde do emailu a odtamtud si ji stáhne do systému. Mrkne na to, co jste objednali a označí ji, zda je k odeslání, zda čeká na převod nebo třeba, že něco chybí. Má tam taky speciální poznámku NĚCO - tak se označují objednávky, kdy třeba neprošla online platba, je tam nějaká poznámka, která se musí řešit speciálně nebo je tam prostě nějaký problém. S každou objednávkou zachází individiuálně.
 
Pomáhají ji brigádníci, ale ti se nechtěli fotit, tak vidíte jen Lenku :-)
Jana

Potřebujete-li poradit s výběrem produktů nebo něco zkonzultovat, zkontaktujte Janu

Mobil 724 154 377 
Volat můžete v čase 10 - 18 hod 
 
Chcete-li něco více vědět o Janě, tak můžete mkrnou na její profil nebo třeba na rozhovor na Flowee.
 
Jana odpovídá na poradny, které posíláte přes formuláře na eshopu. Někdy jí to trochu trvá, ale potřebuje nad nimi přemýšlet. Takže prosím nečekejte odpověď do druhého dne.
Mrkněte na odkaz JAK SPRÁVNĚ PSÁT DOTAZY DO PORADNY, aby vám mohla odpovědět opravdu relevantně.
 
Také ji můžete sledovat na YouTube kanál
 
Chcete-li jít s poradenstvím více do podrobna, využijte online konzutlaci.
 
 
 
Martin

Potřebujete-li řešit marketingové aktivity a nebo mluvit s vedením firmy, zkontaktujte Martina.

Martin Tomek
Mobil 774 406 311
Volat můžete každý den v čase 9 - 18 hodin.
 
Martina najdete v Brně

Původně měl být pro něj tento obor jen přechodnou zastávkou, kdy v roce 2014 začal po návratu ze světa pomáhat Janě. Jenže člověk míní a život mění. Teď má na starosti brněnskou prodejnu a v podstatě celé strategické řízení toho, kam se řítíme.

prodejna_brno_foto

Prodejna Brna

Máte-li dotaz ohledně dostupnosti produktů na brněnské prodejně nebo jiný dotaz týkající se prodejny.
 
Mobil 774 406 308
Volat můžete každý den v čase 9 - 18 hodin.
 
Více o brněnské prodejně ZDE.

Tohle jsme my. A co tak od nás můžete čekat?

Pozornější návštěvník si všimne, že na této fotce není Lenka, ale jsou tam zase jiné tváře. Ono se nám to tu trochu střídá na mateřských dovolených, že nestíháme aktualizovat. Tak nám odpusťte trochu neaktuální fotku.
 
Jo, a kdo by to náhodou nepoznal, tak Jana a Martin jsou sourozenci.
 
Produkty do obchodu se snažíme vybírat na základě zkušeností, ale i intuice. Preferujeme české výrobce, což ne vždy jde. Kvalitní produkty východní medicíny se dováží, to však ještě neznamená, že jsou špatné. Při výběru nás nezajímá značka ani reklama v televizi. Zajímá nás kdo za produkty stojí, jakou dává do podnikání energii, jaký je zdroj surovin, složení přidatných látek atd. Zároveň máme svoji vlastní značku, abych si všechny výše uvedené aspekty mohli kontrolovat. Tak vznikla SIBYL.
 
Kde vidíme firmu v budoucnosti?
Uvidíme, co nám život přinese. Necháme tomu volný průběh. Takto vlastně funguje celé naše podnikání. Jdeme cestou, která se nám otevírá a netlačíme na vrata, která se zavřela.
V září 2019 jsme otevřeli novou a mnohem větší prodejnu v Hradci Králové. No, a v roce 2020 jsme se rozhodli ji zavřít. Ne proto, že by nešla, ale proto, že tak nějak dozrál její čas a je potřeba jít dál. Štafetu přebírá Brno, s novým větrem v zádech. V Hradci jsme byli od 21.2.2010 do 21.12.2020. Krásná čísla. 
 
Eshop jede dál beze změn, jen expedice se od nového roku přestěhuje z prodejny v centru Hradce Králové do malé vesničky kousek od města. Balíčky budou baleny více v přírodě a více v klidu. 
 
Nejdůležitější je, aby nás to stále bavilo.
 
A pokud vás baví to, co my děláme, tak nás sledujte na FB, IG nebo Youtube. Dál chceme rozšiřovat povědomí o bylinách a celostní medicíně.
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.