ePoradna

Do naší ePoradny můžete pokládat dotazy týkající se produktů či konkrétních problémů, které chcete řešit přírodní cestou. 
 

NEJSME SCHOPNI HODNOTIT JAKÉKOLIV DIAGNÓZY, POSTUPY A DOPORUČENÍ LÉKAŘŮ.

 Tato ePoradna nenahrazuje návštěvu lékaře.

 
Snažte se formulovat svou otázku co nejpřesněji, aby bylo možné odpovědět. Mrkněte na tento článek - Jak správně klást dotazy do naší ePoradny - Přírodní lékárna (prirodnilekarna.cz)
 
Po odeslání formuláře obdržíte kopii na svůj email. Pokud ji neobdržíte, uvedli jste špatně své kontaktní údaje.
 
Snažíme se odpovídat v co nejkratším termínu, prosím vás však o trpělivost. Dotazů je hodně a někdy mi trvá, než se k nim dostanu.
 

DOTAZY NA KTERÉ JSME JIŽ ODPOVĚDĚLI

 
Vaše osobní data považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 
ePoradna

Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Dle nařízení GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám svůj dotaz. 
 
Dotazy a naše odpovědi bychom občas rádi zveřejnili, protože se témata často opakují. Opět k tomu potřebujeme váš souhlas. Zveřejnění je anonymní. Pokud vám to tedy neva, zaškrtněte prosím políčkou souhlasím s anonymním zveřejněním. Pomůžete tím dalším, kteří hledají řešení podobného problému.
 *
Další souhlasy či nesouhlasy :-)
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.